Prihlásenie

Kategorie

Špeciálna akcia, ceny platia do vypredania aktuálnych zásob!Spoločnosť Lídl Music Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom hudobných nástrojov, aparatúr, príslušenstva a doplnkov. Okrem toho poskytujeme poradenstvo pri zostavovaní aparatúr pre muzikantov ale aj kapely (ozvučenie, PA systémy atd...) V rámci podpory a služieb poskytujeme záujemcom bezplatnú inzerciu /BAZAR/ zo širokými možnosťami inzercie , diskusné fórum /FORUM/ a k dispozícii je bezkonkurenčný E Shop /MusicMarket.sk/. Registráciou a aktívnou účasťou na diskusnom fóre získate viaceré výhody, zľavy pri nákupe, špeciálne a mimoriadne ponuky a maximálne osobný prístup, takpovediac rodinné zázemie s možnosťou konzultácií cez ICQ alebo Skype.
Registrácia na stránke BAZAR vám tiež vylepší pozíciu a kredit a cenovo spríjemní nákup u nás a pomôže Vám predať váš starší nástroj alebo aparatúru. Ak si chcete prezrieť stránku kolegov Lídl Music v ČR vstúpte sem. Adresu servisného strediska pre PEAVEY, ZOOM a ostatné značky nášho výhradného zastúpenia najdete tu . Akciové ceny platia len pri nákupe tovaru cez internetovú ponuku. Následný odber je možný osobne alebo zásielkovou službou na dobierku.

Lídl Music Slovakia s.r.o., Sládkovičova 10, 921 01 Piešťany * maloobchodný predaj - veľkoobchod * poradenstvo * Kontakt: mobil: +421-903-457177 alebo +412-903-718279 * telefón +421-33-7744606 * fax +421-33-7735861 *, http://www.lidlmusic.sk * Lídl Music Forum * Lídl Music Bazar * Servisné stredisko * e-maily: lidlmusic@lidlmusic.sk * obchod@lidlmusic.sk * uctaren@lidlmusic.sk

Prevádzky: Piešťany-centrála+predajňa * ostatné predajne: Prešov * Žilina * Banská_Bystrica * Poprad * Humenné * Michalovce
Orientačné body pri vyhľadávaní centrály našej firmy: V blízkosti Vojenský kúpeľný ústav * pri vstupe predajňa TENET elektrosúčiastky * predajňa sa nachádza v areály bývalého ROZVOJa * v križovatke Sládkovičova - Hollého * pútač na budove kde sídlime * Od Bratislavy a Žiliny príjazd z dialnice č. E75, po starej ceste od Žiliny cestou č.61 zo severu a od Topoľčian vpravo dole cez Krajinský most (rieka Váh). Detailnejšiu mapku okolia predajne najdete tu - klikni sem a zroluj nižšie!

Pre zákazníkov, ktorí nepoznajú Piešťany a okolie je možné využiť nasledovnú fotokoláž. Po príchode do Piešťan (vlakom autobusom alebo osobným autom) sa treba pýtať na objekt Vojenského kúpeľného ústavu v centre mesta. Hlavných vchod do VKU je z Teplickéj ulice. Naše sídlo sa nachadza cca 400 m odtiaľ, viď fotokoláž nižšie. Fotokoláž príchodu k našej predajni smerom od hlavného vchodu VKU (vojenského kúpleného ústavu) z Teplickej ulice:

kolaz vku - predajna

Fotokoláž - príchod z diaľnice (Bratislava, Žilina) z E75 po Krajinskej (499), okolo Tesca cez nadjazd stále rovno a na prvej svetelnej križovatke odbočiť vľavo na Bratislavskú ulicu. Potom na druhej svetelnej križovatke vpravo (prvé foto v koláži nižšie), za mostom cez Dubové na ulici Dominika Tatarku odbočiť vľavo (druhé foto) a ste na Sládkovičovej ulici (ale z opačnej strany oproti koláži VKU). Stále rovno (foto 3, orientačný bod vysoký tehlový komín - foto 4, v tom dvore sídli naša firma) a v križovatke Sládkovičova - Hollého (tesne pred ňou) odbočiť do hospodárskeho dvora - areálu firmy (foto 5 a 6):

kolaz dialnica LMSK
podporne stranky lidlmusic
Vítajte medzi nami!
Tým, že čítate túto stránku ste urobili prvý krok k tomu aby ste sa stali ďalším členom našej Lídlackej rodiny. Spoluprácou s nami okrem potrebných informácií získate aj iné výhody pri prípadných nákupoch tovaru pre seba ale aj svojich blízkych. Je to jednoduché, stačí sa registrovať na príslušných stránkach, ktoré Vás zaujímaju.
Diskusné fórum
Ak sa zaujmate o problematiku hudobných nastrojov, aparatúr a všetkého čo s tým súvisí využite pekne rozbehnuté a fungujúce diskusne fórum a prispejte aj vy svojimi znalosťami iným kolegom - muzikantom k vyššiemu rozhľadu. Registráciou a aktívnou účasťou na našom diskusnom fóre získavate pri nákupe tovaru dodatočnú zľavu 3%.
Bazár
Potrebujete predať starší nástroj alebo chcete kúpiť lacnejší použivaný? Využite ďalšiu bezplatnú službu nášho zabehnutého a fungujúceho bazaru so širokými možnosťami bezplatnej riadkovej aj VIP inzercie. Registráciou na našom BAZARe získavate pri nákupe tovaru dodatočnú zľavu 2%. Registráciou na oboch portáloch takto môžete získať až 5% zľavu z ponúkaných cien.
Stály zákazník
Registrovaný a aktívny užívatelia na diskusnom fóre http://forum.lidlmusic.sk/ alebo na bazare http://bazar.lidlmusic.sk/ majú v rámci dohodnutých pravidiel vyššie uvedené zľavy stáleho zákazníka.

Hudobné nástroje - predaj, poradenstvo, kurzy, servis

Hudobné nástroje Lídl Music Slovakia spol. s r.o. spravuje v SR výhradné zastúpenie na značky: PEAVEY, ZOOM, ZILDJIAN, NASHVILLE, ALLIANCE, FIRE, JOZEF LÍDL, MARTIN, LA BELLA, GHS, SAVAREZ, EVANS, LEEM, B.C. RICH a ďalšie ...
Pri objednávke u nás tiež kúpite ostatný sortiment známej svetovej produkcie za výborné ceny s vynikajúcim popredajným servisom a službami. Realizujeme zásielky na dobierku alebo cez prepravcu priamo domov zákazníkovi. Potrebujete hudobný nástroj ako napr.: gitara, basgitara, elektro-akustická gitara, klávesový nástroj - keyboard, bicie, či aparatúru ako: kombo, reprobox, zosilňovač, mikrofón, stojan, činelu? Nie je problém! Zaregistrujte sa (na lidlmusic@lidlmusic.sk) a získate všetky výhody!
Verným zákazníkom
Staňte sa aj Vy stálym zákazníkom spoločnosti Lídl Music Slovakia. Po obdržaní karty stáleho zákazníka (= registrácie) získate viacero výhod od komfortu dovozu produktu k Vám, cez cenové zvýhodnenie až po exkluzívne podporné a informačné výhody, ktoré Vám budeme s Vašim zvolením zasielať e-mailom, pomocou Skype, SMS alebo na Vaše prianie inak.
Na telefónnom čísle +42133/7744 606 alebo +421907/707166 nás môžete kontaktovať a informovať sa nielen o tovare, ale aj na detaily získania "karty stáleho zákazníka" či registrácie. Pre stálych zákazníkov Lídl Music Slovakia realizujeme ponukové akcie so zľavou 10 až 30% a výpredaje, na ktoré zákazníkov z našej firemnej databázy vopred upozorňujeme!
Poradenská činnosť
Realizujeme návrhy ozvučovacích systémov a aparatúrovych zostáv pre začiatočníkov i profesionálov! Zákazníkom začiatočníkom pri kúpe akustickej gitary organizujeme gitarové kurzy a zabezpečíme im potrebnú literatúru a odborné konzultácie. Študentom - absolventom ľudových škôl umenia a konzervatoristom poskytujeme nákupy so zľavou, riešime konzultácie nákupu nástroja a používaných doplnkov s učiteľom.
Knižné publikácie
Pre zákazníkov, ktorí majú záujem o štúdium hry na gitaru doporučujeme pozrieť si stránku testy-recenzie-iné , kde v rámci podpornej a náučnej činnosti ponúkame odbornú literatúru - momentálne je k dispozícií seriál publikácií Gitarová univerzita 1 - 3. Tiež tu nájdete informačno-diskusnú stránku - diskusné forum k problematike hudobnej teórie a praxe a inzerciu hudobných nástrojov, aparatúr a doplnkov.
Novinky e-mailom, Skype
V rámci predaja a propagácie našich značiek spolupracujeme s viacej ako šesťdesiatimi predajcami hudobných nástrojov na Slovensku. Ak máte záujem o pravidelný a aktuálny prísun informácií o akciách, zľavách a tovare, pošlite nám e-mailom alebo faxom (033/7735 861) Vaše iniciály (priezvisko, meno, adresu, fax, e-mail a zameranie - bubeník, gitarista atď..) Pre zákazníkov používajúcich komunikačné programy Skype či ICQ ponúkame online pripojenie denne v pracovnom aj voľnom čase.
obchodne podmienky
Obchodné podmienky
Obchodné podmienky vychádzajú zo všeobecne platných zákonov a nariadení modifikovaných zákonným spôsobom pre spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o. Inak postavené obchodné podmienky zákazníka (veľkoobchod) nemajú žiadnu platnosť ak to nie je vopred vzájomne dohodnuté.
Všetky ponuky alebo objednávky vzájomne ponúknuté (telefon, fax e-mail) sú pre spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o. až po ich písomnom potvrdení, resp. po vyskladnení a vystavení faktúry.
Spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o. si vyhradzuje právo pozmeniť alebo nesplniť prislúbenú dodávku tovaru (prisľúbenú povinnosť) ak dodatočne zistí, že tovar nie je dostupný aj keď predmetný obchod bol už uzavretý. O takomto prípade bude zákazník bezodkladne informovaný. Nejake ďalšie právne nároky zákazníka voči spoločnosťi Lídl Music Slovakia s r.o. sú vylúčené a bezpredmetné.
Objednávať tovar je možné telefonicky, faxom alebo mailom, tiež cez chattovacie programy SKYPE alebo ICQ. Písomným potvrdením (listom, mailom, po dohode aj telefonicky) predmetnej objednávky spoločnosťou Lídl Music Slovakia s r.o. sa stáva objednávka relevantnou.
Pre poskytnutie zliav z MOC pre konečných zákazníkov platia podmienky registrácie na stránkach www.lidlmusic.sk konkretne pri kliknutí na BAZAR a FORUM. Aktívnou účasťou v komunite na našich stránkach si každý zákazník buduje svoje konto a vernostnú zľavu. Inak platia MO ceny, prípadne AKCIOVÉ CENY časovo obmedzené.
Pre poskytnutie veľkoobchodných zliav pre obchodníkov s hudobnými nástrojmi je potrebné splniť dve základné podmienky a to: Byť registrovaný v databáze VO partnerov spoločnosti Lídl Music Slovakia s r.o a mať vyrovnané záväzky s našou spoločnosťou. všetky konečné ceny (na paragone alebo faktúre) sú s DPH!
Konečný odberateľ kupuje tovar cez registračnú pokladňu na paragon platbou v hotovosti (štandardná spôsob), alebo po predchádzajúcej dohode s konateľom spoločnosti platbou na účet na základe vystavenej faktúry.. Ďalej je možné sprostredkovanie nákupu cez E Shop spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o. MusicMarket.sk kde podmienky a spôsob platby stanovuje postup na stránke E Shopu. ( www.musicmarket.sk )
Veľkoobchodní odberatelia evidovaní v databaze obchodných partnerov môžu nakupovať podľa stanovených veľkoobchodných cien (spravidla je to -20% z MOC), prípadne sú im poskytované ďalšie zľavy (za objem a množstevné). Podmienkou je mať uhradené všetky záväzky voči spoločnosťi Lídl Music Slovakia s r.o.
Zavedení veľkoobchodní partneri dodržujúci platobnú disciplínu môžu nakupovať na faktúru (faktúry) z vopred určenou splatnosťou. Štandardná splatnosť je 7 až 10 dní, ak nie je s konateľom spoločnosti dojednané inak.
Noví veľkoobchodní partneri realizujú svoje nákupy za hotovosť za štandardne VOC. Prípadné iné podmienky je možné dohodnúť s konateľom spoločnosti podľa jednotlivých prípadov.
Pri opakovanom oneskorenom platení faktúr spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o. si vyhradzuje právo na úrok z omeškania podľa zákona. Taktiež tým odberateľ stráca práva evidovaného obchodného partnera. Po zaplatení tovaru a úrokov z omeškania bude môcť určité obdobie nakupovať len za hotovosť pri štandardných podmienkach.
reklamacny poriadok
Reklamačný poriadok
Reklamačný poriadok spoločnosti Lídl Music Slovakia s r.o upravuje a upresňuje práva a povinnosti spoločnosti a zákazníkov v oblasti reklamácii tovaru, vychádzajúc pritom z Obchodného a Občianskeho zákonníka a Zákona o ochrane spotrebiteľa. Pre uznanie reklamovaného tovaru je potrebné dodržiavať nižšie uvedené pravidlá a postupy.
Spoločnosť Lídl Music Slovakia s r.o je zodpovedná za vady, ktoré vykazuje predávaný tovar pri preberaní a prevzatí zákazníkom, resp. kupujúcim (§ 619 Občianskeho zákonníka) a počas záručnej doby, ktorá je minimálne 24 mesiacov. (§ 620 Občianskeho zákonníka) Záručná doba začína plynúť odo dňa predaja (dátum predaja na doklade o kúpe tj. na paragone alebo faktúre). Výnimku tvorí predaj zlacneného tovaru, kde je záručná doba 12 mesiacov. Možnosť reklamovať takýto tovar v priebehu 12 mesiacov od kúpi zlacneného tovaru sa nevzťahuje na konkrétnu vadu, pre ktorú bol tovar zlacnený.
Ak si pri predaji zákazník praje vydať záručný list a potvrdiť pečiatkou, prípadne odskúšať tovar na funkčnosť a vzhľad, musí tak byť vykonané bezodkladne na mieste pri predaji (§ 620 ods.4 Občianskeho zákonníka). Originál doklad o kúpe (paragón alebo faktúra) inak úplne postačujú na platné realizovanie oprávnenej reklamácie. Prípadne zmeny podmienok pri predaji (zlacnený tovar a podobne), ak nie je vystavený záručný list, musia byť napísané na rube dokladu. Ak sa tak nestane, kupujúci stráca nárok na bezplatnú výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí pri nedodržaní 30 dňovej reklamačnej doby.
Pri uplatnení reklamácie je potrebné predložiť originál doklad o kúpe (paragón alebo faktúra). Pri spisovaní reklamačného listu je potrebné k nemu priložiť kópiu originálu dokladu o kúpe a stručný popis závady. Tiež musia byť k tovaru spísané a priložené všetky náležitosti a súčasti tovaru (originál obal, manuály, napájací zdroj a podobne) ak pri predaji tvorili súčasť predávaného tovaru. Ak sa tak nestane, musí byť v reklamačnom liste presne uvedené ktoré veci sa konkrétne na reklamáciu zasielajú.
Do reklamovaného tovaru nesmie byť nijako zasahované, musí vykazovať nepoškodené plomby (ak ich výrobok má). Je potrebné si dobre prečítať a dodržiavať základné podmienky používania zakúpeného tovaru a iné doporučenia od výrobcu či predajcu v návode. Pri nedodržaní podmienok správneho používania a uskladnenia zákazník stráca možnosť bezplatnej opravy alebo výmeny. Oprava reklamovaného tovaru bude vykonaná v zákone stanovenom termíne (do 30 dní od doručenia) bezplatne. Pri nedodržaní tejto lehoty bude zákazníkovi tovar vymenený za nový. V prípade, že takýto tovar skladom nie je budú zákazníkovi vrátené peniaze, prípadne po súhlasnej dohode oboch strán bude vec vysporiadaná inak (napr. výmenou za iný tovar).
Lidlmusic Slovakia Copyright 2007 - 2018 - všetky práva vyhradené